4:27 pm - Pazar Haziran 24, 2018

İstikbal Yatak

İstikbal Yatak modelleri yeni sistemlere entegre edilmiş bir şekilde tasarlanmış üstün konfor ile bel ve sırt ağrılarına karşı özel ortopedik yataklar üretilmektedir.

İstikbal Yatak

İstikbal Yatak

İstikbal yatakları Dünya üzerinde yatak üzerinde uygulanan en son teknoloji sistemler kullanılmaktadır. Bu sisteme göre yatak yayları torbanın içersinde yer almaktadır.

İstikbal Yatakları

İstikbal Yatakları

Dolayısıyla yatak modelleri üzerinde ekstra bir ernogomi seçeneği ile yatağın vücut şeklini alarak keyifli uykular çekmeniz sağlanmıştır.

İstikbal Yatak Modelleri

İstikbal Yatak Modelleri

İstikbal yatak modelleri alize yatak, alize yavrulu ikiz yatak, viscolex yatak, ultraform yatak, katlanır somya, orgaflex yatak, orgaform yatak, biomagic yatak, stress less yatak, clima natura yatak, clima trio yatak, süper standart ikiz yatak, optimal yatak, biostar yatak, biotech baby yatak, ultraform baby yatak, comfort yatak, double form yatak, sleeplex yatak, stress free yatak, süper standar yatak çeşirleri ile geniş bir koleksiyonu yer alamaktadır. İstikbal yatak fiyatları modelleri ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.


Kategori: Yatak Odaları