2:08 pm - Cuma Nisan 20, 2018

Yataş Baza

Yataş Baza Yatak modelleri sektöründe öncü ve güvenilir marka olma niteliğini taşıyan tek kişilik ve çift kişilik bazalı yatakları “Yataş Mobilya” farkı ile evlerinize giriyor.

Yataş Çift Kişilik Baza

Yataş Çift Kişilik Baza

Yataş yatakları yeni trend modelleri ile daha fonksiyonel ve farklı desenleri taşıyan rengarenk bir konseptte bulunmaktadır. Kalite ve güvencesinin yanında “Yataş Yatak” modern tarzı ile ev dekoruna yardımcı bir parça olarak görülmektedir.

Yataş Baza Modelleri

Yataş Baza Modelleri

Yatak odaları içerisinde rahatlıkla yer verebileceğiniz yataş yatak baza modelleri şık baza başlıkları ile farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Yataş Yavrulu Baza

Yataş Yavrulu Baza

En son trend Yataş Baza Yatakları Trendy & Family koleksiyonları içerisinde çift kişilik ve tek kişilik baza yataklar geniş depolama birimi sandık bölümleri ile evlerdeki dağınıklara bir son getirerek fazla eşyalarınızı saklamanızda yardımcı oluyor.

Yataş Baza

Yataş Baza

Yataş baza yatak modelleri şık tasarımlara öncülük eden ergonomik dizayn desenleri ile yatak odası dekorasyonuna uyum sağlıyor.

Yataş Tek Kişilik Baza

Yataş Tek Kişilik Baza

Yataş baza fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız “www.yatas.com.tr” web adresini ziyaret ediniz.


Kategori: Yatak Odaları